krpik

Proč mi nejde síťová karta?

Mam desku MSI H97 a v ní je sít gigabyte gbe
Mam nainstalovaný ovladač s CD a konektor nesvítí po zapojení kabelu a systém hlásí, že není kabel připojen. Zkoušel jsem i stáhnout novější driver či přeinstalovat OS. Nic nepomohlo a kabel je v pořádku
Když resetuji PC, tak konektor bliká, ale když načítá Windows, tak zhasne.
Už nevím co s tím. Prosím o radu.

Doplnění: Je to funglnová deska,je divně že než se nainstaloval driver tak siťovka blikala

Odpovědi
deny55

Síťovka může odejít,také sem ji musel měnit,ale drahá není.

Arne1

A není třeba v BIOSu zakázaná?
A pokud odešla, tak to není tragédie. Pokud to máš jako samostatný počítač tak by ti mohlo 100MB stačit, a takových mají ajťáci po šuplíkách dost.