Avatar uživatele
hubickova

Proč mi nejde se připojit k netu přes wifinu?

Notebook byl v servisu na celkovou údržbu a přeinstalování – byl starší a po dceři,ta dostala nový – a chtěla jsem se připojit přes wifi a píše mi to-Bezdrátové ověřování se nepodařilo,protože vypršel časový limit.Jinak dcera se na nový noťas připojila minulý týden a bez problémů,na telefon se připojím,jen ten notebook ne a ne…mám Windows Vista Home Premium 64…že by to v servisu nenainstalovali,ty ovladače na wifi?Přes kabel jedu normálně.Podo­týkám,že jsem naprostý laik…děkuji

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? krevfan před 2586 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Yanger

Těch možností je víc:
1.nefunguje wifi adaptér v notebooku (není nainstalovaný ovladač)
to se mi zdá dost nepravděpodobné-když si dáte zobrazit dostupné wifi sítě a uvidíte je – tuto možnost zavrhněte.
2.máte doma wifi router-ten vás ale nepřipojí do internetu protože neprojde přihlášení
každé zařízení v síti má svoji adresu tu buď musíte nastavit nebo ji nechat automaticky přiřadit tím routerem-stejně tak je přístup do internetu chráněn heslem
řešení pro vás je – nastavte si připojení stejně jak to je v dceřiném notebooku-jen heslo neuvidíte protože je vyhvězdičkované

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hubickova

Děkuji moc za vysvětlení,ale pro mně je to dost složit pochopit,co se po mně chce.Dcera si nový noťas zapla,on si vyhledal sítě,dcera si tam vepsala heslo a jede.Tak jsem si myslela,že udělám to samé.Mohl byste vysvětlit nějak laicky,jak to mám udělat já..prosím.

před 2585 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek