Avatar uživatele
Kelt

Proč mi nejde příloha k mailu?

Chtěl jsem kolegovi poslat nějaké filmy, natočené v mp4 souboru, poslat mailem. I když každý soubor má 200 MB, všech 6 souborů má 1,2 GB, nemohu dát soubor jako přílohu do mailu. Přitom jsem posílal soubory, které jsou větší. Jak se posílají mp4 soubory? Mám to komprimovat? Nebo poradíte něco jiného? Děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1689 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Jako přílohu lze přiložit jen soubory o limitované velikosti, která se může lišit podle provozovatele mailu. Větší soubory: třeba https://www.us­chovna.cz/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MartGrin

Nejlíp někam uploadnout a pak poslat odkaz ke stažení. Dropbox.com je na tohle velmi oblíbený a v bezplatné verzi poskytuje místo až 2 GB.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Hodně se používá cloudový Google drive, venkoncem kvantum lidí má FB (ergo nutně gmail, ke kterému už stačí disk jen aktivovat). Ten má 15GB free a umožňuje ti položky označovat jako soukromé či veřejné (k těm umožní vygenerovat odkaz ke stažení, ten vložíš do mailu a ať si to příjemce stáhne, jestli o to bude stát). ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Velké soubory pošleš nejjednodušeji pouze z Gmailu. Email jako takový absolutně není určen pro posílání velkých souborů, na to jsou jiné služby. Běžně povolená velikost příloh je pod 20 MB !!!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek