Reny

Proč mi nejde přehrát video na USB?

Proč mi nejde přehrát video které jsem stáhla z PC na USB a vložila jsem do DVD? Fotky mi všechny jdou u ale jen to video ne.Předem děkuji za Vaše odpovědi.

Odpovědi
led

Pokiaľ je to video a nie „normálny“ film (avi, mp4) tak je vňčšinou nahraté vo formáte ktorý nespolupracuje s bežným DVD prehrávačom. Aj formát avi sa, hlavne u starších DVD, niekedy nedá prehrať, má iné kodeky.
Doporučuje jeden z najlepších a jednoduchých konverzných programov:
Format Factory (je zdarma)
http://www.slu­necnice.cz/sw/for­mat-factory/

Dochy

Chvíli jsem musel přemýšlet, co znamená stáhla z PC na USB a vložila do DVD. Máte tedy DVD video přehravač, který umí přehrávat i z USB? Pak bude problém nejspíš s formátem/kó­dováním videa. Zjistěte si, jaké formáty a kodeky přehrávač podporuje a to video na počítači zkonvertujte do něčeho podporovaného. Poměrně univerzální a schopný býval VirtualDub, ale pro daný účel je možná příliš složitý na nastavení. Najděte si SW, který vám bude vyhovovat.