bolak

Proč mi nejde paprsek?

Hraju jednu hru na netu, a nejde mi tam paprskovač. Když se střelí do trojůhelníkový kostky (více ve videu), tak to má kolmo odrazit paprsek, ale u mě se nic takového nestane, místo toho se hra pozastaví a nic se tam neděje, protsté v té hře se ten paprsek vůbec neodrazí a hra se na tom zasekne. Teď naposled se tam sice párkrát zablýskalo na lepší časy, ale stejně to nedělá to co má, tak čím to může být?

Hra funguje na abdobe flash, a tam mám nejnovější aktualizaci. Mohlo by to být nějakou pomalou grafikou nebo jiným hardwarem? I když zas tak výkonná hra to není :) Potřebuju se dostat přes 7. kolo, a bez toho paprsku to nepůjde.

Odpovědi
setapouch

Je to rozbity.

Alespon nazev hry jsi mohl pridat, i kdyz je mala sance, ze nekdo hraje stejnou hru.