hubickova

Proč mi nejde otevřít on-line hra Shakes a Fidget?

Posledních asi 5 dní se mi nedaří dostat na stránku téhle hry.Vždy se mi objeví jen černá stránka-žádná ta přihlašovací.Pou­žívám prohlížeč Firefox,ale ani přes Google to nejde.Je třeba někde u nich nějaký výpadek serveru??
Doplňuji:
Jo a jak zjistím,jestli mám zabanovanou IP adresu?

Odpovědi
Quimby

Ta hra používá flash player, zkontroluj jestli ti funguje, popřípadě ho zkus aktualizovat.

Jantar2

Web u mě funguje funguje takže bude problém v tom Adobe Flash Playeru. Takže si ověř zda jsi ho omylem neodinstalovala, zda je aktualizovaný a zda ho tvůj prohlížeč / prohlížeče podporuje nebo zda je aktivovaný

Nechápavé

Ja to hraji a bezproblemu jde..Ale stejny problem sem mel s touto hrou pred rokem..Zkoumal jsem proc to nejde a nakonec byla zabanovana IP adresa 😉