Kelt

Proč mi nejde O2 televize, kde je problém?

Tak mi ve středu namontovali nový internet O2 a dali televizi, setobox a pod. Chlapík mi to předvedl,a říkal, že televize půjde za 4 hodiny. Přepnu, mačkám dálkové ovládání a neděje se tam nic, jen mi svítí světýlka na dálkovém ovladači, ale základní nabídka zůstává, kursor se ani nehne. Mohu mu zavolat, ale čas budu mít až ve čtvrtek, aby se na to přišel podívat. Dělal jsem věci podle příručky, poslední možnost je resetování přístroje. Spolu s ním jsem si vše nastavil, takže jsem přihlášený, ale obrazovka nereaguje. Ještě chci projet celou příručku krok za krokem, a pak mu zavolám. Ale nechci ho zbytečně zvát, aby opravil něco, co mohu udělat i já. Bohužel nevím co, a jak. Možná mi někdo poradí, nevím. Tak děkuji předem.

Odpovědi
elkon

Asi vydržíš do čtvrtka. Na dálku asi bude problém radit. Taky se mohlo něco podělat, bez tvého přičinění.

aliendrone

V zásadě jsou 3 možnosti.

  1. O2 ještě nespustilo službu. Zavolej jim na helplinku, ať to prověří. (jsou to totálně neschopný lemplové)
  2. Špatně sis to propojil (typicky u WAN a LAN konektorů) Měl bys dostat k tomu návod, hezkej, barevnej obrázkovej. :)
  3. Teoreticky… MOŽNÁ jsi dunihlav a nenamáhal ses přepojit na TV zdroj signálu (source) a snažíš se např. chytat „signál ze vzduchu“. Ale TAK blbej asi nejsi, uvádím to jen pro vyčerpání všech možností. ;) :)

Petr1491

Mám tuto službu a jednou za čas musím vypnout zapnout set top box. Zkus to, mně to pomáhá :)