Proč mi nejde nahrát fotka do profilu na odpovedi.cz?

Zkoušel jsem už všechny fotky co v počítači mám a upravoval jsem i velikost ale prostě to nejde.

Nejlepší odpověď
pusinka50

Mně to také dlouho nešlo, ani přes veškeré rady místních uživatelů, které se míjely účinkem. Nakonec jsem dospěla k názoru, že nahrávaná fotka musí mít rozměr čtverce, neboť avatar je čtverec. Když je fotka obdélník, tak si s obrázkem „Odpovědi“ neporadí, je třeba fotku do formátu čtverečku oříznout a pak teprve nahrát.

Admin ti k tomu nic nenapíše, mně se na můj dotaz vůbec neozval. A sdílet jí přes facebook nebo google nemusíš.
Doplňuji:
Jo, můžeš fotku sdílet třeba přes facebook- ale nevěřím tomu, že tím Odpovědi.cz nezískají přístup k tvým soukromým údajům na facebooku. Dnes jsou naše data tak v počítači provázaná, že ani netušíme, kde všude už jsou už naše osobní údaje registrované.

Další odpovědi
Nevíteto?

Obrázek musí být i v JPEG, jestli ho máš třeba v PNG tak to nepůjde.

anonym

Přečti si pár otázek s odpovědmi, kde se řešil avatar a přijdeš na to.

anonym

Zkuste napsat dotaz administrátorům – info@odpovedi.cz.

baraunka7

Sdílej fotku přes google plus nebo facebook.
Doplňuji:
Každy portál si profilové fotky zadává v určitých kb a rozměrech, tak proč se trápit s ořezávávím, když lze sdílet fotky už v používaných profilech jiných web stránek? Přitel si takhle vložil fotku na odpovědi.cz na jeden klik.

JájsemRaibek

Mně to taky nešlo, furt jsem dělal pokusy a nic.
Tak jsem zkusil poslední věc.
Mám v pc 4 prohlížeče-opera, mozilla, ie a google. Teď už si nepamatuji, ale myslím, že na google chrome to šlo hned. Na ostatních dlouho trvalo než se ukázala fotka, furt tam byla stará.