Pizza cz

Proč mi nejde načíst Brawl Stars?

Jednoduše mi nejde načíst, po delším načítání se mi ukáže „login failed“. Na druhém účtě mi to ale jde. Stalo se to dnes, nikdy jindy se mi to nestalo. Taky vím, že mým kamarádům to taky nefunguje. Tak se ptám, jestli s tím někdo nemáte zkušenosti a jestli se to někdy v minulosti stalo.

Odpovědi
JežíšKristus

musíš to vypnout a zapnout

Vláček268

Ahoj, Já osobně Brawl Stars hraji. Muže ti k toku pomoct restartovaní mobilu nebo zkontroluj připojení k internetu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.