kuřecí

Proč mi nejde do NOKIE 700 zapojit sluchátka?

Mám NOKII 700. V neděli jsem je na potžetí dokázala zapojit aby fungovala.Poté jsem je vyndala s toho otvoru na sluchátka.Pak jsem chtěla poslouchat znovu, jenže mobil nereagoval na sluchátka.Ani neupozorněl že nejdou zapojit.A nejdou tam zapojit žádná sluchátka aby mobil reagoval.Co st tím,aby se dalo opět fungovat???
Doplňuji:
Ne mám ty od Nokie sluchátka…prosím pomozte mi…já nevím co s tím mám dělat…to je jako nějaká vada???a sluchátek nebo mobilu???na sluchátka mobil nereaguje a sluchátka nejsou znečištěná!

Odpovědi
Bedy

Vzhledem k tomu, že mobil má klasický 3,5 milimetrový Jack, tak by snad neměl být problém. Máte to originální sluchátka od Nokie? Pokud ne a zároveň to máte takové ty levné z tržnice nebo od „Asiatů“ nejsou moc kvalitní a často blbnou.

Nebo možná že je jen zašpiněný port na sluchátka, lze ho stlačeným vzduchem nebo klasicky vyfoukáním vyčistit. Jinak je to už servisová záležitost.
Doplňuji:
Ale jestli zdířka není znečištěná – mohl se tam dostat nějaký drobeček apod. který může dělat potíže.