NějakeyMára

Proč mi nejde Buzz Cut?

Ahoj, mám na hlavě o narození ve předu u čela takovou jakoby vrtuli (zatočené vlasy) a dnes jsem byl v barber shopu kde mi neudělali buzz cut že by to prej nešlo udělat, tak se chci zeptat jestli je to kvůli tomu nebo je to kvůli nečemu jinému. Díky za odpověd.

Odpovědi
seraphico

Tak my tam s tebou u toho kadeřníka nebyli, takže opravdu nemůžeme vědět proč to nešlo. Příště by bylo lepší zeptat se toho, který si myslí, že to nejde.

NějakeyMára

Říkali že je to prej zastřihlí a nevim co si pod tím mám představit.