kkkkmmm

Proč mi nefunguje zvuk u mého notebooku ?

Mám tento notebook – http://www.ama­zon.com/Compaq-Presario-CQ60-420US-15-6-Inch-Processor/dp/B002B­WQB5S a nefunguje mi zvuk, ovšem když zapojím sluchátka nebo samostatné reproduktory, tak je to v pohodě.
Mám poškozené reproduktory notebooku ? A dá se to nějak spravit -homemade nejlépe :D ? Pozn. Notebook je přes pět let starý…
Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
gecco

Nejprve si zkontroluj, zda nemáš vestavěné repro ztlumené (vpravo na liště bys měla mít symbol repráčku – Ovládání hlasitosti – tedy, pokud máš Win)…
😉
Ale jo – repráčky mohou být i poškozené, může být vysunutý konektor, ´odpálený´ výstup…