tomsab

Proč mi nefunguje youtube ?

Ahoj, ze dne na den mi přestalo jít přehrávání videí na youtube. Přehráváni přestalo jít na počítači, notebooku a i na mobilu. Vůbec nechápu čím to je. Nemáte nějakou radu co s tím ? Děkuji za odpověď.

Odpovědi
anonym

No – zkus se (třeba mobilem nebo notesem) připojit odjinud.
V podstatě jsou dvě možnosti – buďto jsi dostal BAN od YT a nebo ti někdo blokuje připojení na YT (např. na routeru).

Doplňuji:
Teď jsem to zkoušel na kabelovém připojení (UPC) – no problem…
😉

www

Nejsi sám, teď jsem to zkoušel z mobilu a rovněž nic. Asi má nějaký problém YT.

arygnoc

žiaden problém, i prihlásenie funguje.