JájsemRaibek

Proč mi nefunguje tiskárna DeskJet 840C?

Pokud mám zapnutou tiskárnu v pohotovostním režimu, tak prostě nejde. Jakmile vytáhnu napájení, nechám jej nějakou dobu z tiskárny vypojené a posléze opět zapojím, tiskárna funguje.
Napájení je přes trafo, měl jsem za to, že je rozbité, tak jsem jej přeměřil a funguje. Zkusil jsem i jiné stejné hodnoty trafo a prostě tiskárna nejde.
Ale jak říkám (teda píšu), pokud nechám zdroj odpojený a připojím jej až před tiskem, tiskárna funguje. Vypnutí tlačítkem nepomůže.

Odpovědi
jáára

špatnej zdroj? na 96% to tak bude – vysušený kondíky