robosobo

Proč mi nefunguje přetahování souboru do mobilu přes USB kabel?

Doplňuji:
Fungoval a mobil mám LG GS290

Nejlepší odpověď
chudst

A drive fungovalo? Jaky mate mobil? Neni spatny kabel?

edit.: vina muze byt temer kdekoliv. V pocitaci, kabelu ci v mobilu. Nactou se vam tam alespon soubory, ktere jste tam mel doposud?

Pouzivate-li nejaky program na stahovani, zkuste ho preinstalovat. Pokud ti pouzivate pres klasicke windowsacke rozhrani, pak muze byt (a asi i bude) na vine kabel. Mate moznost to zkusit na jinem pocitaci?

Pokud je chyba v mobilu, tak to nevim, jak resit, ale tam IMO chyba nebude.

Další odpovědi
Miroslavst

Protože je ten soubor moc velký a nevejde se do toho tenkýho kabelu.

robosobo

fungoval a mobil je LG GS290