Syd

Proč mi nefunguje ikonka na Novinkách?

V nastavení v mailu mi to píše, že ona ikonka se zobrazuje m. j. v diskusi na Novinkách. Když tam píšu něco v diskusi, vidim jí vedle pole, do kterýho píšu, jenže jakmile odešlu příspěvek, ten obrázek už u mýho příspěvku neni.
Doplňuji:
Tak už jsem to zjistila: Ono je totiž potřeba si o to speciálně zažádat mailem, aby to měli pod palcem, kdyby byl muj obrázek náhodou něčím závadnej.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Zkus uklidit cache v prohlížeči

Nástroje, Možnosti Smazat historii procházení