Silvia

proč mi nefunguje facebook?

když zadám prihlašovací údaje dostanu se na hlavní stránku a pak mě to nepustí na profil,na přátele,hry a ani na nastavení,vlevém dolním rohu mi ukazuje že se vyskytla na stránce chyba
Doplňuji:
nefunguje mi to už od vcera rána,je zajímave že dnes jsem sa skusila pripojit u kamaradky a tam mi to islo.

Odpovědi
panenka

jedná se zřejmě o přetěženou sít i mě totiž nejde

zuzíkvacl

já mám ten stejnej problém, hlavní stránka a pak jen bílo:-(.. a jinde se přihlásím..jestli nejde o nějakej vir, kterej nás na náš profil nepustí na našem počítači, jinak mě nic nenapadá:-(( a odpovedi od zakladatelů nebo tech kteří mají facebook na starost se asi nedočkáme nebot nemají nikde uvedenou mailovou adresu, kam bychom mohli posílat své dotazy…