Killmen

Proč mi nefunguje bezdrátová myš k PC?

Myš jsem měl položenou na stole a za pár dní jsem ji chtěl znovu používat, ale něco bylo špatně. Když jsem pohyboval myší, tak se s ní nepohyboval ukazatel myši (šipka). Zkoušel jsem už vyměnit baterii a díval se na to taky na PC, ale ukázalo se mi, že je vše v pořádku. Taky jsem se díval na net a zkoušel to i na jiném PC, ale chyba pořád přetrvává. Už si s tím nevím rady

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

…zkus znovu vyndat a nandat to USB, co se dává do pc…

Seznam.cz

Stačí odinstalovat ovladač k bezdrátové myši, případně polohovacího zařízení. Nad ikonkou Počítač kliknout drátovou myší na kontextové menu a zvolit Spravovat. Nebo spravovat tento počítač. Otevře se okno a zvolit řádek s nabídkou Správce zařízení. Vlastnosti, odinstalovat, nebo aktualizovat ovladač.
Jinak pazdrátovou myš s klávesnicí jsem hodil do popelnice. Nepoužitelné, nefunkční, mnoho baterií. A je možné toto hacknout. To může být průšvih někde na diskotékách, hrají li z notebooku.

Seznam.cz

Restart pc, zapnutí myši, klávesnice, spárovat s pc a ten nainstaluje ovladač znovu.