Megaloman

Proč mi nefunguje android market na Sonny Ericson Xperia mini ??

Zdravím, ve svém android shopu (Sonny Ericson Xperia mini). Mi hybí některé aplikace, například tam nenajdu Pixwords, zkoušel jsem stáhnout už i jiný market, ale pixwords jsem stejně nenašel. Jde to nějak řešit ?
Díky.

Odpovědi
spongebobik0

Ne. Některé telefony jsou zkrátka např. příliš malé aj. a v Marketu se zkrátka nezobrazují. Já si taky nemužu nainstalovat Temple Run :) Řešit se to pokud vím, nedá.