Amorek

Proč mi nechodí na Skype sdílení a kamera, když mi vždy fungovalo. ?

Doplňuji:
Jak je možné, že mi vždy chodilo na Skype sdílení obrazovky a video a už mi nefunguje? zkoušeli jsme přeinstalaci Skype – nepomohlo to.

Odpovědi
postcd

Projděte si nastavení skype, odinstalujte kameru a nainstlaujte znovu, případně si stáhněte a nainstalujte aktuální ovladače kamery ze stránek výrobce. + restart PC, kontrola nastavení Skypu, případně aktualizace skypu )
Doplňuji:
ujistěte se, že máte připojený správný kabel (USB např) od kamery do pc )