MichaelOffic

Proč mi nechce Samsung S7 instalovat aplikace na Android 7?

Pokaždé když zkusím něco instalovat z úložiště, tak mi to napiše „Nástroj k instalaci balíčku se zastavila“!

A mám povolené neznámé zdroje v nastavení a na Android 6 mi vše fungovalo jak ma.

Tak jsem zjistil, že to je AVG aplikaci, která skenuje APK a pak spustí instalaci souborů. Po odistalaci AVG mi už jde vše normálně. Může někdo poradit jak to mám udělat abych mohl nadále používat AVG a zároveň instalovat?

Odpovědi
Jiří Bohumil

Jde o oficielní upgrade firmware (ROM) pro ten Samsung S7? Pokud uvádíš, že na A6 Ti to šlo, předpokládám, že jsi A7 upgrejdoval. A pokud to není verze přímo pro Tvůj mob., nemusí to fungovat. Pak jedině návrat, pokud jsi si původní uložil.