with.love

Proč mi na stránkách blogu nejsou vidět miniaplikace,které jsem si tam v rozvrženídala?

V aplikaci blogger jsem si dala šablonu dynamické zobrazení, ale i když si v návrhu dám různé štítky a ostatní miniaplikace a uložím to, tak je podom na výsledné stránce nemám. nevíte co s tím?

Odpovědi
Gigul

Mám pocit , že to je tou dynamickou šablonou , zkus tam jen na zkoušku hodit jinou a zjisti jestli ti to tam jde nebo ne.