zvedavaholka

Proč mi na novém notebooku nejdou nalézt určité webové stránky?

Mám nový notebook a nejdou mi na něm najít stránky s erotickou tématikou. Zkoušela jsem najít nějáké zabezpečení v pc, které by tomu bránilo,ale nic jsem nenašla. Neví prosím někdo, čím to může být?
Doplňuji:
chyba na routeru to asi nebude. Na jiném počítači mi to jde.

Odpovědi
anonym

Asi notes ještě nemá 18…
😁
Jaké máš připojení??? – nemáš náhodou nějaká omezení na routeru?
Doplňuji:
Nejde o chybu – ale nastavení.
Buďto máš omezení na routeru (na uživatele nebo počítač) a nebo máš omezení na firewallu notesu a nebo přímo v browseru.

jermeister

jak ti nejdou zobrazit.. víc to popiš :)