Vitolko

Proč mi na Macu na ikoně Předvolby systému neustále „svítí“ malá jednička?

Zdravím,

pořídil jsem si Macbook a poté co jsem ho aktualizoval se mi na ikoně Předvolby systému objevila „klasická“ applovská jednička v červeném kolečku. Když rozkliknu Předvolby systému, je tahle jednička na ikoně Aktualizace softwaru. Když rozkliknu i to, napíše mi to akorát, že „Software Macu je zcela aktuální“ – není tedy co měnit nebo aktualizovat.

Netuší prosím někdo proč se mi tam ta jednička pořád zobrazuje a hlavně jak se ji zbavit? 🙂 Na některý věci jsem hroznej perfecionista a i když to samozřejmě nemá vliv snad na nic, hrozně by mě deptalo mít ji tam furt.

Díky.

Odpovědi
Edison

Tak to rozklikni. Je tam nějaká informace, typuju, nabídka aktualizace OS. Zkus dát znova zkontrolovat aktualizace. Ale ta informace se může týkat jště něčeho.