Angi-Shy

Proč mi na FB může psát komentáře cizí člověk k příspěvku viditelnému jen přátelům?

Jeden otrava mi už podruhé napsal k příspěvku který je viditelný jen pro přátele. Mám vše nastaveno tak, že komentovat můžou jen přátelé, NE přátelé přátel. Týpka jsem blokovala za obtěžování, ale pořád mi to leží v hlavě, protože nechci, aby mi tam psali a viděli to cizí lidi… tenhle týpek měl společné dva přátele, ale i tak jsem měla nastaveno, že komentovat a vidět to mohou jen přátele, ne přátele přátel, tak už fakt nevim, co dalšího kde ještě nastavit..

Nejlepší odpověď
Malvína

Já mám také nastaveno, že mé příspěvky mohou vidět jen a pouze mí přátelé, ale je zvláštní, že s přidáním nového příspěvku na zeď se mi automaticky přidá jako veřejný a musím jej zvlášť přenastavit jako soukromý. Neděje se vám to stejně?