Less

Proč mi kočka nosí domů trávu?

Jedna z našich dvou koček mi nedávno začala nosit domů trávu.. Pochopím když donese domů myšku, ale trávu? Vždy když jí otevřu dveře má v tlamě trs trávy položí ho někam na podlahu vevnitř a jde pryč.. Nevíte čím to může být? Ona tu távu nejí jen ji prostě přinese a pak už se nestará.
Doplňuji:
hnízdečko si určitě nestaví, je vykastrovaná

Nejlepší odpověď
briketka10

podívej se jestli jí neroste bříško a,
když nosí trávu často může čekat
koťátka a dělat si např. pelíšek
taky se mi to jednou stalo zkus jí
na to místo dát malou bedýnku..
Doplňuji:
ahá, tak nosí kořist 😁

Další odpovědi
JájsemRaibek

Donesla ti dárek, měl(a) bys mít radost.

anonym

Snad to nebyla ta oná tráva?
http://zpravy­.tiscali.cz/koc­ka-prinesla-domu-pet-gecek-travy-takovou-micu-by-chtel-kazdy-238330
Doplňuji:
<a href=„http://­tinypic.com?ref=mlh­ymg“

anonym

Kočky jedí trávu, abysi udělaly pořádek v bříšku, sní ji a vyzvrací, tak třeba chce mít do zásoby, jinak teda nevím, když je vykastrovaná,to je mi záhada :-O

jáára

asi málo myšek…

Šidlo

asi ste vegetariánka a ona to z vás vyňuchala, tak vám doniesla miesto myši či vtáka inú ,,baštu" 🙂

alebo je totálne mizerný lovec a chcela vás aspoň niečím potešiť

alebo má duševné problémy a nevie, čo robí (akože bez irónie, aj zvieratám vie prepnúť z ničoho nič)