Avatar uživatele
mia 622

Proč mi kluk nepíše?

Scházím se teď s jedním klukem a on mi píše, jen když se chce domluvit na příští schůzce. Nikdy mi nenapíše, jak se mám, co dělám, zkrátka něco, na co můžu zareagovat. Proto musím já iniciovat naší konvezraci, on jí iniciuje, jen když se chce sejít.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, marci1 před 2990 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Asi dává přednost osobní konverzaci a já mu to schvaluju. Papír nebo displej snese všechno a z textu nezjistíš, jestli jsou slova míněna úpřimně.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

A co když šetří.Pochopíš, že někteří lidi nemají na rozhazování a tīm pádem se omezují jen na SMYSLUPLNÉ otázky a odpovědi?Já např.nevyhazuju peníza za SMS typu, jak se máš, co děláš? Jiná věc je pokud mám zadarmo Skype, tam mohu kecat cokoliv.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Pokud dokáže komunikovat při osobním setkání, tak je pravděpodobné, že preferuje rozhovor z očí do očí, než písemnou formu. Také mám raději osobní schůzku. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Pokud se vídáte často, buď k klidu. Kluci to berou jinak. Nemají potřebu takové komunikace jako ženy.
Aspoň většinou, výjimky existují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

No, v žádný odpovědi tady nepadla možnost, že tě má možná „v paži“. Možná se mu naživo líbí jen něco z tebe, ale je dosti pravděpodobný, že to něco ti z hlavy nevychází, že je to jiná komponenta. A to by potom tvá „iniciace konverzace“ mohla bejt všeobecně spíše na obtíž.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek