cepice

Proč mi jedna půlka yoyo (Whip od YoYofactory) při roztočení štrejchá o provázek?

A když se yoyo dotáčí, ta se ten provázek namotá na jednu stranu yoyo a nedá se s tím nic dělat. :/

Nejlepší odpověď
Drap

Špatně vyvážené yoyo, nebo to také může být rukama.

cochee

Mě by zajímalo (cepice, to neber osobně), co je to zas za módu „yoyo“ – odjakživa jsme to psali česky, jojo. Taky mě vytáčí (to už ale jen na okraj) jak jsme převzali tu zasranou anglickou transkripci ruských vlastních jmen – Ovechkin místo Ovečkin, Zhirinovskiy namísto Žirinovskij atp.

arygnoc

cochee, to je nič.
cez olympiádu som pozeral hokej na bbc (čt ani slováci proste cez net do zahraničia nesmeli vysielať [nie je to geopolitická diskriminácia jazyka a kultúry?]) a jáger bol jager – to ich už naučil, že nie je džager, ale chára bol čára (musel by sa písať khara) a iné prznenie slovanských mien.

inak súhlasím, angličtina (anglikanizmy) by mali byť obmedzené záonom – podobne ako je to vo francúzsku alebo maďarsku.

idú mi na nervy shopy, aquacentrá, cinemacity a podobne kraviny, akoby plavárne už neexistovali, o kinách ani nehovorím.
a staré dobré obchodíky či krámy.
atď.