smile11

Proč mi jede vytvořit novou složku na mobilu na paměťové kartě…?

Proč mi jede vytvořit novou složku na mobilu na paměťové kartě, když jak si najedu na fotoaparát, mám tam napsané, že mohu ještě na paměťovou kartu vyfotit 895 fotek? Když chci vytvořit tu složku, napíše see mi tam, že je paměť plná!!! přitom to ukládám na p. kartu!!! Sakra!! Proč to nejde?

Odpovědi
zij.kedluben

S tím ti nikdo nepomůže ,když ti nevidí.. zkus třeba něco smazat a pak tam tu složku udělat ,nebo jí udělej na počítači a přetáhni si jí do mobilu..