Kuře

Proč mi i po vypálení hry na disk hra stále ukazuje: Vložte CD ?

Odpovědi
Michal Kole

Nejspíše je tam nějaký mechanismus proti kopírování.

Podle zákona pokud je na CD/DVD nějaká kopírovací ochrana tak si nesmíš udělat ani záložní kopii, což je nelogické.

rodier

Jakto I ? hra ma vsobe ochranu ktera chce vlozit originalni CD, vypalovanim to nijak nezmenis. Musis na to aplikovat crack.
Vypalovani her na CD se dela v pripade, ze si chces udelat zalohu instalace.
Doplňuji:
btw
Kolesa hresi na to, ze tu neni palec dolu. Vetsinou pise uplne blbosti. Tohle neni ochrana proti paleni ale proste ochrana ktera vyzaduje origo cd pri spusteni.