simoneta

Proč mi hučí reproduktory?

Ahoj, zapojila jsem si do PC mikrofon, je správně nastaven ale hučí mi reproduktory a mikrofon dá se říct že nefunguje. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Mikrofon je zcela nový a ani na zkoušce hovoru od skype nereaguje,jedině když mluvím z minimální vzdálenosti a tak zesiluji ještě hučení :(

Odpovědi
gecco

Zkontroluj si, jestli máš mikrofon opravdu zapojený v mikrofonním vstupu a ne třeba v Line-in…!
😉

lexx

co dělat ? vyzkoušet mic na jiném PC a vylučovací metodou lokalizovat možnou závadu