Borůvka81

proč mi hučí pc?

\bydlím v brně,ale nepředpokládám,že by s tímto pc tu měl někdo zkušenosti,vyhrála jsem ho v tombole z bývalé práce a veškeré tyto pc byly expedovány do Portugalska,špa­nělska a podobně :(

Nejlepší odpověď
mosoj

Hučí některý s ventilátorů. Chybí upřesnění zda se jedná o stolní počítač nebo netobook. Ventilátor má procesor, procesor na grafice a ještě je celkový ventilátor pro celou skříň. Nebo něco z toho.

Další odpovědi
Mozeq

V každém PC jsou ventilátory a pevné disky (teda většinou) takže hučí tyto komponenty nejspíše. 🙂

anonym

Neškodí jednou ročně vyčistit vnitřek bedny PC od prachu. Profouknutím vzduchem. Používám vysavač a štětec(ne umělotina-chlupy)