Borůvka81

Z jakého důvodu mi může hučet pc??

Ahojky,nám stejný problém s hučením a přehříváním,pou­žívám pc packard bell oneTwo touch,dotykovou obrazovku nepoužívám a i po vysátí či profoukání kompresorem,zmon­tování a vyčištění ccleanerem mi počítač nestíhá chladit a .Prosím o radu.Děkuji Borůvka81

Odpovědi
Tenistka11

Ahoj,
Z vlastni zkušenosti se mi to taky stalo, u me se ukázalo nakonec ze byl rozbity vetrak. Zaji do servisu, tam ti poradí.. Já za to neplatila moc, myslim ze kolem 100,– ale taky záleží, kde bydlis.
Od te doby, co jsem tam byla nemam žádné potíže, takze tam fakt doporucuju zajít :)

isteron

Najčastejšie sa musia vymeniť ventilátorčeky. Nie je to drahé, v pc servise to vybavia.