Kecar22

Proč mi hra Call of duty Modern warfare 3 pořád padá?

Zdravim, mám takový menší problém s jednou hrou Call of duty Modern warfare 3, v kampani jsem nějak ve 22,9% jakmile se mi to loadne tak stačí abych udělal pár kroků a po asi tak 10 – 15 vteřinách mi to crashne a přepne mě to na hlavni menu s errorem: (reliable command buffer overflow), nevím jestli stačí jen stáhnout patch nebo více, proto se ptám jestli mi může někdo pomoct.

Odpovědi
anonym

Není to způsobeno crackem? Z toho důvodu často padá hra.
Doplňuji:
Zkus projít i toto, je jich dost.

https://www.go­ogle.cz/search?q=re­liable+comman­d+buffer+over­flow+call+of+du­ty+modern+war­fare+3&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a