Avatar uživatele
independent

Proč mi film „Kameňák“ nepřipadá vtipný?

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10, marci1, rouzi, Kepler před 2392 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hasič Rick

Mě to nepřijde vtipné už kvůli slizkosti některých vtipů typu „co nám to tu visí za ptáka“ atd. Taky možná i kvůli tomu, že se tam objevuje zbytečně moc vulgarismů, což se mi zdá celkem pod úroveň, i v mých 17 letech.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Protože je to už jsou poměrně staré filmy (všechny tři) a všechny ty vousaté vtipy snad každý zná. V podstatě je to jenom sbírka vtipů a Troška trošku šlápl vedle. V době vzniku filmu byly alespoň některé ještě svěží. Celkem se divím, že se Troška odvážil po deseti letech natočit ještě díl čtvrtý. To už na mně působí dost křečovitě a jako snaha dělat srandu za každou cenu. Jak už prokázal, tenhle jinak mně sympatický filmař, má na víc.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rouzi

Nic si z toho nedělej, vtip tam nehledej…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Chytrá to žena-maminka režiséra Trošky. Kameňák se jí nelíbil a vyčítala synovi, že „kamenné vtipy“ jsou vulgární a vlastně ponižující.
Je to vlastně taková splácanina těchto vtipů i jednotlivých záběrů filmu. Škoda, opravdu to není to, na co jsme u Trošky zvyklí: pohádky, nebo Slunce, seno … 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Protože nikdy vtipný nebyl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Protože je to pytlovina na entou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Altair-AC

To je tím ,jak je to staré .Mě už to taky nepřijde vtipné ,když to sleduji po čtvrté .Jinak ,zkus se podívat na seriál dva a půl chlapa .Jestliže ti ale i ten nepřijde vtipný ,tak je s tebou něco v nepořádku…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Protože to je odpad.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

Kepler: … chybička se vloudila, Troška zásadně natáčí trilogie, Kameňák čtyřku, ani pětku (tzv. Vánoční kameňák nenatočil) …

před 2392 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ale ano, Kameňák 4 z roku 2013 si můžeš taky užít. Nesmím dát zdroj, jinak mi to admin maže.

před 2392 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ale nenatočil, a nevím proč bych nemohl dát zdroj: https://www.csfd­.cz/film/342222-kamenak-4/komentare/ , Režie: Ján Novák

před 2392 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
independent

Nepřišlo mi to vtipné ani když to bylo nové.

před 2392 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
orestez

ale tvůrci tomu věří. Točili to kvůli sobě a penězům.

před 2392 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek