independent

Proč mi film „Kameňák“ nepřipadá vtipný?

Nejlepší odpověď
Hasič Rick

Mě to nepřijde vtipné už kvůli slizkosti některých vtipů typu „co nám to tu visí za ptáka“ atd. Taky možná i kvůli tomu, že se tam objevuje zbytečně moc vulgarismů, což se mi zdá celkem pod úroveň, i v mých 17 letech.

Další odpovědi
Kepler

Protože je to už jsou poměrně staré filmy (všechny tři) a všechny ty vousaté vtipy snad každý zná. V podstatě je to jenom sbírka vtipů a Troška trošku šlápl vedle. V době vzniku filmu byly alespoň některé ještě svěží. Celkem se divím, že se Troška odvážil po deseti letech natočit ještě díl čtvrtý. To už na mně působí dost křečovitě a jako snaha dělat srandu za každou cenu. Jak už prokázal, tenhle jinak mně sympatický filmař, má na víc.

rouzi

Nic si z toho nedělej, vtip tam nehledej…

marci1

Chytrá to žena-maminka režiséra Trošky. Kameňák se jí nelíbil a vyčítala synovi, že „kamenné vtipy“ jsou vulgární a vlastně ponižující.
Je to vlastně taková splácanina těchto vtipů i jednotlivých záběrů filmu. Škoda, opravdu to není to, na co jsme u Trošky zvyklí: pohádky, nebo Slunce, seno … 🙂

ivzez

Protože nikdy vtipný nebyl.

briketka10

Protože je to pytlovina na entou.

Altair-AC

To je tím ,jak je to staré .Mě už to taky nepřijde vtipné ,když to sleduji po čtvrté .Jinak ,zkus se podívat na seriál dva a půl chlapa .Jestliže ti ale i ten nepřijde vtipný ,tak je s tebou něco v nepořádku…

anonym

Protože to je odpad.

Mc Merkurion

Kepler: … chybička se vloudila, Troška zásadně natáčí trilogie, Kameňák čtyřku, ani pětku (tzv. Vánoční kameňák nenatočil) …

Kepler

Ale ano, Kameňák 4 z roku 2013 si můžeš taky užít. Nesmím dát zdroj, jinak mi to admin maže.

Mc Merkurion

… ale nenatočil, a nevím proč bych nemohl dát zdroj: https://www.csfd­.cz/film/342222-kamenak-4/komentare/ , Režie: Ján Novák

independent

Nepřišlo mi to vtipné ani když to bylo nové.

orestez

ale tvůrci tomu věří. Točili to kvůli sobě a penězům.