Proč mi DVD přehrávač někdy přehraje jen tři čtvrtiny filmu v DivX

Dobrý den, již párkrát se mně stalo, že mi můj DVD přehrávač přehraje film v DivX pouze do 3/4, potom hlásí, že je film u konce. Na počítači je to však v pořádku. Stává se to většinou v případech, kdy je film dlouhý a má velkou kapacitu. Dá se tomu nějak předejít? Díky

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestli je to náhodné, zkuste vyčistit mechaniku, vypalovat pomaleji nebo použít jiné médium.Někdy také pomůže nechat film překódovat. To je ale za cenu mírné ztáty kvality.

Další odpovědi
Bobmarley

To bude asi tím že se nato nemůže dívat až dokonce ani ten přehravač.Zvaž výběr filmů!!