Proč mi byla smazána odpověď??

U otázky,,http://w­ww.odpovedi.cz/o­tazky/microsoft-ofiice,,jsem odpověděla téměř stejně,jako GangstaHelper,s tím rozdílem,že jsem uvedla odkaz přímo na office. Nic jiného jsem k tomu nepsala,ale souhlasím s tím,co tam píše on......Pokud jde o to,co tam píše geOrge,tak tomu nerozumím,proč mě byla moje odpověď smazána,když u otázky kterou nedávno položil můj manžel,odpovědi v pohodě zůstaly,koukám,že se tu pořád měří dvojím metrem…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/opici-kral-maly-pitaval-z-velkeho-mesta-kde-sehnat-tyto-dva-serialy

Pak mi zase nedávno smazaly otázku" Jak jste se dnes měli?? A pak něco v tom smyslu,jestli byla Panenka s dětma v ZOO,jelikož to psala v nějaké odpovědi,že tam půjde. Myslím,že podobných otázek tu padá spousta.....Proč se mažou ty moje?? Co dělám já špatně o proti ostatním,čím tedy porušuji kodex????

Nejlepší odpověď
panenka

Já si myslím Kropítko že by jsi se měla v tomto případě obratit na ADMINISTRÁTORY odpovědí.cz že oni ti určitě napíšou a upřesní proč tomu tak je.

kropitko

Administrátorům jsem již napsala,tak budu ráda,když zdůvodní o co byla moje odpověď horší,než bývají odpovědi ostatních…