Rokio

Proč mi byla nahlášena otázka, ve které jsem se ptal na známky jedné z postav filmu Marečku, podejte mi pero?

Zajímalo mě, které známky měl syn Jiřího Kroupy (přibližně). Šlo mi hlavně o to, jestli to byl premiant, průměrný žák, nebo patřil mezi čtyřkaře, či rovnou nepropadal.

Otázka mi byla za několik minut nahlášena jako spam, či reklama a přitom jsem ani neměl v úmyslu něco propagovat. Ptal jsem se, protože mě odpověď na danou otázku skutečně zajímala.

Nejlepší odpověď
marci1

Nevím.
Syn měl na vysvědčení jednu trojku z dějepisu. 🙂
https://www.a­lik.cz/a/marec­ku-podejte-mi-pero-recenze

Další odpovědi
Gus_Fring

Adminem asi je Hliník. Ani se neukázal. :D