Lukas.r

Proč mi auto Fiat Punto 1.2 (r. v. 1998) netopí?

Mam fiata punto 1.2 rv 98 auto se zahreje vyborne, za 10 min provozni teplota 90 stupnu, ale nefunguje vubec topeni, nereaguje na stupne foukani, takze do auta vubec neproudi vzduch ani studeny ani teply, pojistky vsechny v poradku, ale furt nic, muzete nekdo poradit?

Nejlepší odpověď
autacek

Pokud to nefouká, může být vadný ventilátor, co má tlačit vzduch.

Pokud to fouká jen studeně, pak směšovací ventil malého a velkého okruhu chlazení.

Další odpovědi
mosoj

Vadný ventilátor atp.

Marpo

Protože je z roku 1998

Michálek1245

Skoro se mi chce říct, že je to proto, že je to přes dvacet let staré auto. :) Jako pravděpodobně se jedná o špatný směšovací ventil topení, ale takhle na dálku těžko radit. Dejte to do servisu a uvidíte, ale nečekal bych zázraky. Mrkněte se pak navíc na https://atm.a­friso.cz/cs/ a tam zjistíte, jak topení funguje. 😉