Petr__

Proč měl jeden z teroristů útočících v Paříži s sebou pas?

Ten ze skupiny, co nedávno útočila v Paříži.

Nejlepší odpověď
cochee

Protože nechtěl riskovat, že mu jeho plán s teroristickým aktem nevyjde kvůli banální kontrole francouzským poldou.

Další odpovědi
ptáč

Byl to pas. Neví se, komu pas patřil. Pas byl falešný, byl ukraden a pravý vlastník pasu mohl být vyhozen z člunu mířícího na kraj Evropy. Pas měl zmást vyšetřování. Terorista mohl být kdokoliv, Američan, Francouz.

lota

Rozhodně si myslím, že to byl pas, který chtěli teroristé podstrčit vyšetřovatelům, z kdovíjakých důvodů.