Dismas

Proč měl okres Cheb jednopísmennou zkratku?

Nejlepší odpověď
anonym

Říká ti něco C+H = CH?

Dlouho ti to mazání nevydrželo, že SPZ – ko!

Další odpovědi
VeRe1983

Protože je tak hnusný, že dvě písmena si ani nezaslouží. Napsal cheban.

da ny

Pro VeRe1983
Znám horší místa a města v ČR
Viděl jste někdy chebské náměstí v době adventní? Asi ne, jinak byste nenapsal takovou hloupost. V Chebu jsou i celkem pěkná místa ;)
Architekti se skvěle „vyřádili“ třeba v Ústí n. Labem…

VeRe1983

Ano, viděl. A to je snad jediná krásná věc, kterou se můžeme chlubit, společně s Valdštejnskými slavnostmi nebo FIJO. Leč ta nestačí, jak se říká, jedna vlaštovka jaro nedělá. Viděla jste třeba Wolkerovu ulici? Díru po bývalém Rudolfinu, která tam je snad 15 let a nebyli schopni to dodnes ani alespoň vybetonovat? Kasárna na Zlatém vrchu, která nechali opět jako Rudolfinum zchátrat, až se budou možná letos bourat? Budovu Esky, jíž potká víceméně podobný osud? Prior v historické zástavbě? Přijeďte, dáme kafčo a uděláme si procházku. Ono něco pěkného na pohlednici či dokument účelově vyzobu z každého města. Realita je jiná. Další věcí je celkové vyžití ve městě. Krásné náměstí je pěkné pouze o adventních trzích, jinak je mrtvé, protože katastrofální politika pronájmu nebytových prostor plus placeného parkování vyhnala všechny podnikatele pryč. Ono je toho fakt hodně, mohl bych pokračovat dál. Resumé, kdo chce něco dokázat a je schopný, jde odsud pryč. Jinak je to město pro nenáročné lidi, na dožití.

annas

Ad Dany, sice jsem v Chebu byla asi jen 2×, ale náměstí se mně líbilo.

Ale určitě od té doby se leccos upravilo a najde se víc pěkných míst.

V každém městě se najdou ošklivá zákoutí.

Mc Merkurion

…asi jo,píše: „…Napsal cheban.“