agentpv

Proč mě žádá o opis plynoměru GASNET, když od 1. 1. přecházím od Innogy k E.ON?

Nejlepší odpověď
Schluker

Nebude to tim, ze GasNet je distributorem a Eon dodavatelem?

Další odpovědi
autacek

To bude tím, že Gasnet je servisní společností zajišťující sběr dat z měřidel.

nyjono

Žádají tě písemně? Co ti píší?
Co má společného GASNET s Innogy nebo EON?
Chtějí stav plynoměru? Nebo jaký opis požadují?

marci1

Nic bych nesdělovala, ale určitě bych si to ověřila u nového dodavatele. 🙂
https://oener­getice.cz/plyn/gas­net-predstavuje-novou-vizualni-podobu-spousti-vlastni-zakaznickou-linku-555-90-10-10

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

agentpv

došla mi SMS a chtějí opis stavu plynoměru. Jenomže k tomu je potřeba registrace – u nich. Moc se mi do toho nechce.