tatanka

Proč mě vypadávává z pravé ruky lžíce,nůž, lžička? Kuchař 58 pravák.

Děkuji

Nejlepší odpověď
sdesigner

Urcite doktora…bezod­kladne…ve vasem veku to uz mohou byt vazne priznaky

Další odpovědi
briketka10

Posoudí lékař nejlépe neurolog udělá vyšetření ( RTG, CT, MRI apod. )

ten který je

Těžko říct takhle na dálku.Karpál?

štamgast

To může být první příznak několika nemocí. Napadá mě Parkinson, náběh na mozkovou mrtvici, amyotrofická laterální skleróza (ALS, trpí tím Stephen Hawkinga zemřel na to nedávno Stanislav Gross). Chce si to ale zajít k lékaři.