mardwina

proč mě usychají květa petunie a žloutnou lístky?ja tomu zabránit?

Nejlepší odpověď
beer

„Žloutnutí listů – nejčastěji chloróza z nedostatku železa. Doporučuji postřik Altronem Silver, rychle zabere. Používejte hnojiva s obsahem Fe. Třeba Agro hnojivo na petunie, nebo Agro hnojivo na citrusy.“

Zdroj: http://www.zah­rada.cz/forum/bal­konove-rostliny/petunie-jak-docilit-pekneho-rustu-a-bohatost-kvetu-121014/?kotva=pe­tunie-jak-docilit-pekneho-rustu-a-bohatost-kvetu-208023

Další odpovědi
hanulka11

je třeba pravidelné hnojení , hnojivem na kvetoucí rostliny,jen tak budou kytičky prospívat

žolik

potřebují zálivku ředit hnojivém na muškáty,důležitá je hlína.

Zdroj: žolík