jirka F

Proč mě tady při psaní odpovědí mizejí samy od sebe písmenka?

Když sem píšu hlavně odpovědi tak mě někdy sami od sebe začnou mizet písmenka čím to sakra je.Stává se vám to také?

Zdroj obrázku:https://pixaba­y.com/cs/wood­type-tisk-p%C3%ADsmo-knihtisk-846089/

Nejlepší odpověď
led

Nie, mne pri písaní odpovede do rámčeku odpovede naskakujú písmena.

Malá otázočka, máte pri písaní odpovede aktivovaný rámček odpovede? Nemáte náhodou aktivovaný kurzor niekde na inej ploche?

Další odpovědi
zjentek

Tohle by se zde mělo dít pouze autistům, aby jim zdravý admin předvedl, že se dokáže písemně vyjádřit rychleji než oni, ale zdravým jedincům by se stávat VŮBEC nemělo, protože to hraničí s pravidly, neřku-li zákonnými a morálními normami.

Ono totiž nikde v kodexu není výslovně uvedeno: "znám-li tvou myšlenku předem a dokáži-li snahu o její písemnou realizaci v reálu uskutečnit mnohem rychleji, než původní vlastník myšlenky, mohu tak bez prodlení učiniti, ovšem pouze za bezvýznamné podpory a snahy majitele příspěvku a to výhradně písemnou formou!

Ale co naplat, někteří lidé morálku prostě nemají! Co se dá dělat ;)

Jednoduše vysvětlím: Když píšeš do zdejšího okna odpovědí, je to něco podobnýho, jako když seš v hodině češtiny a po zadání slohovky účou máš nějakej čas na to se vyjádřit. Pokud ona má nějaký mindráky a nelíbí se jí, jak si se svým časem hospodaříš, tak ti také furt kouká přes rameno a vede řeči typu- prosím tě Jiříčku tak to nedělej, ukaž, já ti pomůžu… je to už taková jejich prof. deformace, na to si zvykneš. Všeobecně- někteří lidé totiž ze světa odcházejí s tím, že měli vliv. Jo, vážně. S tím jediným se nedá pracovat, to je těžce zakořeněný v jednotlivých povahách. Resumé: písmenka ti „tady v okně“ samy od sebe nemizejí, ani nepřibývají! To se jen někdo dobře baví vlasními dedukcemi, přičemž nic nechápe. ;)

Kryšpín

Může to být neviditelná ruka trhu

led

zjentek, to je tak krásne, že som tomu na okamih

Dodatok
bolo tam pokiaľ mi písmenká nezmizli: aj uverila 🙂

zjentek

Jo, to si klidně kuřte! Takhle se složité věci vyjadřují jednoduše. A všimla jste si? Následně hned začaly otázky typu:

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-je-pricina-zvyseneho-zajmu-ceskych-muzu-o-sluzby-sexualnich-pracovnic …a pod, viz tapetu.

Vidíte souvislost? Ne? Já ano. ;)

led

To je klasika, keď niekto v spoločnosti začne blbnúť, rýchlo sa pripoja aj ostatní, aby zakryli, že sú

iní.