Elfka Andy

Proč mě pronásleduje číslo 21?

Už odmala ho mám nevím proč ráda a vždycky když je 21ního tak jsem šťastná. Poslední dobou ho ale všude vidím, a to jako úplně všude. Každý den se podívám na hodiny přesně 21:21, jinak ale vidím stejně 14:21, 08:21. Čtu si článek, a tam je napsaný že bylo 21 obětí, nebo jsem někomu dokonce poslala zprávu a ta se odeslala přesně 21:21:21. S jedním pro mě moc důležitým člověkem jsem se poznala 21. ledna ve 21:12. Skoro všem mým oblíbeným hercům, zpěvákům atd. je 21. Dávám těm číslům moc velký význam, nebo to fakt něco znamená?

Nejlepší odpověď
anonym

Mně pro změnu pronásledovalo číslo 13. A myslím, že to žádný význam nemá.

Další odpovědi
gecco

…„Dáváš těm číslům moc velký význam“…
Neznamená to nic…
😉

anonym

Nic to neznamená,je to jen náhoda.

ReHu

Číslo 21 je skvělý.
Mám k němu velmi velmi pozitivní vztah.

Bezvliv

Podívej se třeba na http://www.csfd­.cz/film/223269-23/
Má stejný problém jako ty, jen je to o čísle 23.

anonym

Já chci aby mě pronásledovalo číslo 666 :3 :)

hanira

Znamená to vítězství nad nějakou nepřízní osudu, jistotu konečného vítězství / Z obsahu – významu čísel z Věštírny / Ale na diskuzi už je asi pozdě, jak tak koukám. No, přihlásila jsem se teprve dneska ..