Avatar uživatele
klikihak

Proč mě po požití česneku bolí břicho?

Doplňuji:
Žádné známky alergie na sobě nějak nepozoruju ale problém je v tom že mi česnek hrozně chutná a i všechno v čem je a jím ho klidně samotný jen tak. Takže myslíte že ten žlučník? Co teda s tím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Bil, anonym před 4701 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Česnek je zdravý ale dráždí žlučník.
Takže zřejmě nemáte vpořádku žlučník.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Mám kamaráda a ten musí z česneku vždy odstranit bezezbytku ty zelené klíčky(celé), jinak má stejné problémy. Možná máš ale skutečně alergii.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

bolesti břicha

Obvykle se alergie na česnek projevuje jako nevolnost a bolest břicha nebo jako svědivá vyrážka. Česnek ale může způsobit i průjem a zvracení.
Zdroj – http://www.bez-alergie.cz/ak­tualne/alergie-na-cesnek-se-muze-projevit-i-bolestmi-hlavy-1067

Objevit se mohou také příznaky dráždění dýchacích cest, jako je vodnatá rýma nebo astmatický záchvat, zejména pokud by osoba alergická na česnek vdechla prach z česneku nebo sušený česnek.

Pokud jde o potíže spojené se žlučníkem,zkuste používat česnek nakrájený na plátky nebo sušený,jídlo je pak lépe stravitelné.
Doplňuji:
Ano,jak píše www,teď si vzpomínám,že jsem o tom taky slyšela.

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dobra otazka , protoze me take cesnek " tizi ". Tak diky za ni . Me napadaji vetsinou jen blbosti a tohle ne. ! Tak se vylecime alespon spolu. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek