mia 622

Proč mě nikdo nemá rád?

Jsem introvertní, nemluvná, stydlivá, uťápnutá, opatrná, nejistá ve vztahu k lidem. Takže je to asi jasný, co?

Nejlepší odpověď
chachar1922

Problém nebude v tomto. Ten kdo o tebe stojí, ti dá čas aby jsi se otevřela.

Další odpovědi
anonym

to neznamená, že když budeš opak, že Tě začnou mít rádi.

Shef

Nikdo není dokonalý a nikdy taky nebude :) Každý má své mouchy slečno/madam.
Zkuste si sem tam vyjít jen tak na procházku a kdoví třeba potkáte někoho zajímavého :)
každý je nějaký,někdo je lev salonu,někdo samotář a někdo zase nedá bez přátel ani ránu.Ale lidé vás prostě musí brát takovou jaká jste.Jste prostě takto založená,tak vás nikdo nemůže nutit se změnit :) Budte sama sebou,to je má jediná rada :)

postcd

jj, to bude asi ten důvod. je potřeba začít měnit to, co jsi/jste vyjmenovala
říká se, že je dobré začít u sebe. těžko jde chtít změnit druhé bez toho aby se člověk změnil nejprve sám

lexx

a jak to víš, ptala se někoho nebo si sama namlouváš ?
no a kolikpak máme let, co ?
co děláš pro to aby někoho zaujmout ? nebo čekáš prince z pohádky na bílém koni ?

marci1

Jistě Tě mají rádi rodiče, sourozenci, prarodiče ap. A jestli máš na mysli přítele, partnera, tak neboj, vše chce svůj čas. Někde ten jediný pro Tebe je, uvidíš. 🙂

Martinuss

Já jo :)

arachis

Jo stydkivky to mají těžké, patřím mezi ně. Přesto jsem se vdala a mám tři děti, nenuť se za každou cenu do nějakých kolektivních aktivit. Jdi si za svým, za koníčky a ono to přijde časem. samo,že se otrkáš.

krabiceodbot

Jsi skvělá tak, jak jsi. Introverti mívají větší hloubku než extroverti. Měj se ráda. Dělej to, co máš ráda. Usmívej se. Bav se, s kým je Ti dobře. Zamiluj se do sebe. Když si uděláš hezky uvnitř sebe, lidi to vycítí a přitáhne je to k Tobě. Užívej si života-určitě jsi mladá. Raduj se! A nezapomeň, že nikdo v životě Ti nezajistí (dostatečné) ocenění Tvé osoby. Ocenit musíš sama sebe. Vše začíná uvnitř Tebe!!!

mia 622

Je mi 22, někteří přátelé mě rádi jistě mají, ale většina ostatních ne. No nedivím se jim.