zvonisek

Proc me nic nebaví?

Na žádnou práci se nemohu soustředit, vse delam tak nějak automaticky, bez nálady a jen stále mi z očí slzy tecčou.

Nejlepší odpověď
briketka10

Proč Tě nic nebaví? Ale baví :))
Vymýšlet si nesmyslné otázky.
Nás nutíš na ně odpovídat.
Přemýšlej, jestli to baví nás 😁

Další odpovědi
still

Máš depresi. Buď přijdeš sama na její původ a odsstraníš ho, nebo si nech pomoct odborníkem. První návštěvy u psychoanalytiků jsou těžké, druhá už je lepší a na třetí už se budeš těšit :)

marci1

Dělej něco, co tě baví. 🙂

independent

Nauč se s tím žít, mně taky nebaví celý svět.

da ny

Změň přístup ke každé práci.
Co děláš, dělej ráda, s potěšením, chutí, zápalem a tedy elánem.
Hlouposti nech stranou..
Přestaň „řešit“ neřešitelné :)
Někdy je člověk málo „zaměstnán“, jindy přetažen. Zvol zlatou střední cestu.

Tomáš Jedno

Přijmi Ježíše a celý svět tě najednou žačne bavit. Zažiješ něco jako orgasmus a tvé slzy dostanou učel.

dubraro

still:
S depresí se chodí k psychiatrovi. Ten napíše léky. Psychoanalytik jenom kecá.
Ale pozor, antidepresiva jsou velice návyková.

marci1, da ny:
Takovým přemáháním se jeho/její situace jen zhorší o problém zvaný kognitivní disonance.