kuba007

proč mě moje otázky furt mažete?!! Není vám to trapné?? Chci se jen na něco zeptat!!

Nejlepší odpověď
iceT

Inteligentní otázky ti nikdo mazat nebude,to na co se ptáš jde lehce najít.

Další odpovědi
anonym

Hodláš-li pokračovat v nastoleném trendu, brzy se můžeš dočkat výstrahy a následně BAN-u.

hanulka11

A není trapné se ptát na takové věci ? Tady není místo na takové nesmysly.

led

Skúste sa najprv sami zamyslieť, K čomu slúži táto stránka a prečo sa vám tie otázky mažú.

MadAnnie

Hlavně že Kuba007 a Tomáš007 si vystačí =D

arygnoc

a bude hůř.

tomáš007

Je to pravda furt nám to mažou